577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Agencja detektywistyczna

Agencja detektywistyczna Niezależne Biuro Śledcze (NBS) powstała w 2016 roku z połączenia kilku podmiotów działających dotychczas na rynku usług detektywistycznych, doradczych oraz prawnych w Gdańsku, Gdyni i Słupsku. Naszą misją jest dostarczanie Klientom indywidualnym i biznesowym wiarygodnych informacji i wartościowych materiałów dzięki wykorzystaniu nowoczesnej techniki, szerokich kontaktów operacyjnych i licznego interdyscyplinarnego doświadczonego zespołu.

Agencja detektywistyczna Trójmiasto

Dzięki połączeniu potencjału kilku podmiotów, dysponujemy bogatym zapleczem technicznym i osobowym, którym nie może pochwalić się żaden niezależny prywatny detektyw w Trójmieście. Nasz zespół tworzą głównie ludzie w wieku 30-40 lat, dobrze wykształceni, o szerokich doświadczeniach życiowych, doskonale obeznani z techniką operacyjną, nie bojący się najnowszych technologii. Nie zatrudniamy więc emerytów, jednak cenimy sobie dobre relacje z czynnymi funkcjonariuszami Policji i innych służb mundurowych.

Agencja detektywistyczna woj. pomorskie: Słupsk, Wejherowo, Lębork

Posiadamy własne biuro i centrum operacyjne, które obszarem swojego działania obejmuje całe województwo pomorskie, w tym miasta: detektyw Gdańsk, detektyw Gdynia, detektyw Sopot, detektyw Trójmiasto, detektyw Słupsk, detektyw Elbląg. Czynności operacyjne prowadzimy także w województwach ościennych, gdzie korzystamy ze wsparcia lokalnych biur detektywistycznych – w Elblągu, Bydgoszczy i Toruniu.

Nasza agencja detektywistyczna jednak główne atuty swojej działalności uczyniła z efektywności działania oraz partnerskich relacji z Klientem. W praktyce oznacza to tyle, że realizowane przez nasze biuro detektywistyczne działania są przemyślane, sprawne i optymalne czasowo, co przekłada się na konkurencyjne ceny naszych usług detektywistycznych. Partnerstwo zaś rozumiemy jako uczciwe i transparentne umowy detektywistyczne, które z jednej strony gwarantują Klientom kontrolę nad budżetem i prawo do odstąpienia od umowy w przypadku braku satysfakcji, a z drugiej strony zapewniają Zleceniodawcy dostęp do informacji i postępie sprawy podczas realizacji zlecenia. Tego nie oferuje żadne inne biuro detektywistyczne w województwie pomorskim. Mało tego, w niektórych przypadkach jesteśmy gotowi wziąć współodpowiedzialność finansową za realizację zlecenia udzielając rabatu w przypadku, gdy nie uda się osiągnąć założonych celów.

Każdy nasz prywatny detektyw posiada licencję, jest dyskretny i empatyczny, a podczas wstępnego rozpoznania chętnie udzieli kompleksowego wsparcia lub doradzi rożne sposoby rozwiązania problemu. W trakcie takiego pierwszego niezobowiązującego spotkania może uczestniczyć także nasz radca prawny lub psycholog.

Osoby zainteresowane bliższym poznaniem naszego biura detektywistycznego, zachęcamy do lektury najbardziej popularnych wpisów na naszym blogu detektywa:

Zapraszamy także do zapoznania się z usługami detektywistycznymi świadczonymi przez naszą agencję detektywistyczną wymienionymi w zakładce Oferta. Oczywiście obszar zainteresowania detektywistyki jest dużo szerszy niż ten wymieniony, zatem zachęcamy do kontaktowania się z nami także w nietypowych problemach. Nasz detektyw z pewnością postara się zaproponować konkretne działania.