577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Eksmisje lokatorów

Czy Twój najemca zalega z płatnościami i odmawia wyprowadzenia się, niezależnie od Twoich powtarzających się próśb i monitów? Czy czujesz się bezradny wobec dzikiego lokatora oraz polskiego prawa mieszkaniowego? Jeżeli tak, to Niezależne Biuro Śledcze z Gdańska jest tutaj, aby Ci pomóc! Nie zwlekaj. Każdy kolejny miesiąc będzie dla Ciebie kolejnym obciążeniem i stratą!

Weryfikujemy najemców, prowadzimy negocjacje lokatorskie, pomagamy w wypowiedzeniu umowy najmu i eksmisji dzikich lokatorów. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Działamy na terenie całego kraju.

Eksmisje dzikich lokatorów. Usuwanie lokatorów niepłacących za wynajem mieszkania.

Z naszego doświadczenia wynika, że prośby, monity, toczące się sprawy sądowe a nawet wyroki sądów nie robią wrażenia na dzikich lokatorach. Osoby takie często z premedytacją wynajmują mieszkania, i domy z intencją niepłacenia za lokal. Zdarza się również, że wynajętą nieruchomość podnajmują bez zgody właściciela nieruchomości.

Nasze biuro specjalizuje się w usuwaniu lokatorów zalegających z płatnościami i niechcących się dobrowolnie wyprowadzić, przywracając tym samym prawo własności właścicielowi. Operujemy na terenie całego kraju! Nasze działania są w pełni legalne i w głównej mierze opierają się na negocjacjach lokatorskich. Zapewniamy naszym klientom pełną ochronę oraz skuteczne działanie.

Kiedy należy się zwrócić po pomoc w eksmisji lokatora?

Głównym czynnikiem motywującym właściciela lokalu do interwencji jest brak wpłaty za wynajętą nieruchomość. O ile wynajmujący szybko zareaguje i nie da się omotać historiom najemcy jego strata będzie niewielka. Natomiast najczęściej zgłaszają się do nas klienci w krytycznych sytuacjach. Najemcy zalegający z płatnościami kilka lat to norma! Nic nie daję straszenie sądem, sprawy wniesione do sądu ani wyroki sądowe. W obliczu bezradności i braku ochrony ze strony państwa właściciele szukają pomocy w firmach specjalizujących się w negocjacjach lokatorskich.

Kolejnym bodźcem z jakim się spotykamy motywującym do interwencji jest stan lokalu. Wielu najmujących doprowadza wynajmującą nieruchomość do ruiny. Góry, śmieci, zniszczone, meble i urządzenia AGD to wierzchołek góry lodowej. Częstym procederem jest podnajmem mieszkania dla kilku/kilkunastu osób, a nawet organizowanie prywatnego schroniska dla zwierząt. Oczywiście wszystko bez wiedzy właściciela lokalu.

Jeżeli Twój najemca zalega z jakąkolwiek płatnością nie czekaj! Nie daj się zwieźć historiami. Osoby takie są mistrzami manipulacji. Odezwij się do nas! Możemy sprawdzić historię najemcy w poprzednich lokalizacjach i prawdziwość jego opowieści. Każdy jest człowiekiem i zdarzają się historie losowe natomiast nie pozostawiaj sprawy bez pełnej weryfikacji!

Prawo nie broni właścicieli nieruchomości otwierając furtkę oszustom i naciągaczom mieszkaniowym

Polskie prawo mieszkaniowe obejmuje zbiór przepisów regulujących relacje między najemcami a właścicielami mieszkań. W wielu przypadkach właściciele napotykają trudności w skutecznym ściąganiu należności a w przypadku braku opłaty usunięciu lokatorów z mieszkań. Brak ochrony właścicieli sprawia, że oszuści i naciągacze czują się bezkarni i z premedytacją wykorzystują aktualny stan prawny.

Największe problemy prawa mieszkaniowego w Polsce:

  1. Długotrwałe postępowania sądowe! Procedury sądowe związane z usunięciem dzikiego lokatora są długotrwałe i czasochłonne. Wiele spraw wymaga wielu kolejnych postępowań sądowych, zebrania materiałów dowodowych czy powołania biegłych. Oczywiście najemca przez ten cały czas żyje na koszt właściciela mieszkania nie przejmując się trwającym postępowaniem i z premedytacją przy wparciu prawników przedłużającym postępowanie sądowe.
  2. Ochrona lokatorów! Prawo mieszkaniowe stawia duży nacisk na ochronę praw najemców co sprawia trudności dla właścicieli chcących usunąć osoby zalegające z płatnościami. Właściciele muszą przestrzegać ściśle określonych procedur prawnych aby mieć wystarczające podstawy do rozwiązania umowy najmu.
  3. Brak sankcji karnych! W przypadku dzikich lokatorów bezprawnie zajmujących nieruchomość, polskie prawo mieszkaniowe nie przewiduje surowych sankcji. Jest to jedna z głównych przyczyn opóźniających zwolnienie mieszkania. Najmujący, który orientuje się w przepisach wie, że wynajmujący nie jest w stanie wyegzekwować skutecznej kontroli nad swoją własnością.
  4. Brak systemu wsparcia relokacji! W wielu krajach rozwiązano problem braku płatności za nieruchomość poprzez system relokacji. Osoby niepłacące za mieszkanie prywatnego właściciela natychmiast są eksmitowane do lokalu zastępczego. W Polsce taki system nie istnieje a właściciele pozostawieni są na łasce i niełasce najmujących.

Pomoc w eksmisji lokatora

Negocjacje eksmisje lokatorskie. Ikonografika.

Nasze biuro śledcze to jedna z najbardziej prężnie działających agencji detektywistycznych w Gdańsku. Od lat prowadzimy różnego rodzaju operacje mając styczność zarówno ze sprawami cywilnymi i karnymi. W naszej pracy ściśle współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin. Rozwijamy sieć pomocnych kontaktów. Budujemy kompetencje niezbędne w najbardziej skomplikowanych sprawach, które na pierwszy rzut oka wydają się bez wyjścia. Negocjujemy z najemcami, odzyskujemy mieszkania, przeprowadzamy eksmisje. Realizujemy działania mające w przyszłości zabezpieczyć wynajmujących przed nieuczciwymi praktykami najemców.

W ramach naszych działań realizujemy następujące etapy postępowań:

  • Wstępna analiza sprawy. Zapoznanie się z dokumentacją, umowami, ustaleniami oraz problemem wynajmującego nieruchomość.
  • Zaplanowanie działań. Rozpoznanie w terenie, obserwacja, zaplanowanie podjęcia konkretnych działań wobec lokatora.
  • Rozpoczęcie negocjacji. Proces przekonywania nieuczciwego lokatora do dobrowolnego opuszczenia lokalu.
  • Zakończenie zlecenia. Przejęcie mieszkania, eksmisja. W razie potrzeb zabezpieczenie prawne nieruchomości na wypadek przyszłych problemów z najemcami.

Znajomość prawa, wiedza, doświadczenie oraz umiejętność zachowania zimnej krwi połączonej z wpływem na ludzi to nasze główne atuty.

Eksmisja lokatora jest ostatecznością a droga do jej realizacji usłana problemami związanymi z polskim prawem. W gąszczu przepisów i praw przysługujących lokatorom odzyskanie nieruchomości stanowi dla właściciela nie małe wyzwanie.

Podejmując negocjacje z lokatorem jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przekonać go do dobrowolnego zwolnienia zajmowanego mieszkania oraz przeprowadzić skuteczną eksmisję.

Jeżeli masz problem z lokatorem niewywiązującym się ze swoich obowiązków NIE CZEKAJ! Każdy kolejny miesiąc to będą kolejne straty finansowe. Zapraszamy do kontaktu! Omówimy sprawę i przystąpimy do rozwiązywania problemu.

Eksmisje lokatorów Gdańsk – Trójmiasto

Siedziba naszej firmy mieści się w Gdańsku ale realizujemy działania zarówno na terenie Trójmiasta, woj. pomorskiego jak i pozostałych częściach kraju. Jeżeli potrzebujesz pomocy z eksmisją lokatora po prostu się do nas odezwij. Wspólnie zastanowimy się jakie podjąć kroki i działania aby szybko rozwiązać problem.

Siedziba firmy: Gdańsk
Obszar działania: cała Polska (Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Elbląg, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Częstochowa, Katowice, Kraków, Rzeszów, Lublin)
Kontakt: +48 577 602 300, biuro@biuro-sledcze.com.pl

Jak się ratować? Gdzie szukać ratunku gdy najmujący nie chce się wyprowadzić?

Wyzwań dla najemcy jest wiele zarówno w przed wynajęciem mieszkania, w trakcie najmu i w przypadku chęci jego zakończenia. Biorąc pod uwagę te wyzwania nasza firma już od kilku lat świadczy usługi związane ze skutecznym rozwiązywaniem problemów z niechcianymi lokatorami.

Działając zgodnie z prawem, Niezależne Biuro Śledcze od lat pomaga właścicielom nieruchomości w negocjacjach lokatorskich, przekonując najemców do samodzielnego i dobrowolnego opuszczenia lokalu!