577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy

Bezpieczny i pewny rozwój firmy

Przed podjęciem decyzji o rozwoju firmy powinno się sprawdzić, czy nie będzie to źle trafiona inwestycja. Warto wcześniej poznać działania konkurencji i dowiedzieć się, czy nie planują lub aktualnie nie wdrażają podobnego do naszego pomysłu w swojej firmie. Na życzenie klienta nasi prywatni detektywi przeprowadzimy wywiad gospodarczy, który upewni Cię w podjęciu decyzji. Zdobędziemy opublikowane wcześniej sprawozdania finansowe i bilanse zysków i strat. Dodatkowo uzyskamy informacje na temat patentów, własności intelektualnej i znaków towarowych. Przeprowadzimy wywiad środowiskowy i przekażemy opinie klientów i kontrahentów na temat konkurencji. Taki wywiad gospodarczy to doskonała okazja do poznania rynku i działających na nim firm.

Zajmujemy się także wykrywaniem i dokumentowaniem działań nieuczciwej konkurencji. Profesjonalne usługi detektywistyczne. Odpowiemy na każde zgłoszenie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług: Usługi detektywistyczne działamy na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się w trójmieście: Detektyw Gdańsk

Poznaj i wykorzystaj słabe i mocne strony konkurencji

Analiza konkurencji to najlepszy sposób na poznanie słabych i mocnych stron branżowego rywala. Dowiesz się jak pokonać przeciwników biznesowych i jakie działania wdrożyć do własnej firmy, aby odnieść sukces. Analiza konkurencji pozwoli na uzyskanie przewagi na rynku oraz poznanie jego potencjału.

Dodatkowo NBS detektyw Gdańsk może zająć się sprawdzaniem zatrudnionych w firmie pracowników, co pozwoli na weryfikację wydajności pracy. Pomoże to również podczas podejrzeń o kradzieże i inne przestępstwa dokonywane w miejscu pracy. Ponadto zajmujemy się wywiadem gospodarczym oraz wykrywaniem podsłuchów. Sprawdź pełną ofertę usług detektywistycznych.


Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.