577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Windykacja odzyskiwanie długów

Windykacja odzyskiwanie długów

Windykacja długów

Prywatny detektyw zajmuje się odzyskiwaniem długów od dłużników prywatnych, a także od przedsiębiorstw, na terenie Polski i za granicą.

Dzięki skutecznemu ustaleniu majątku możliwe jest ściąganie długów na drodze porozumienia z dłużnikiem lub, w przypadku braku współpracy, zebranie dowodów, pomocnych w razie wytoczenia sprawy sądowej.

Skuteczna windykacja, będąca wynikiem obserwacji i sprawdzania osób przez Biuro Śledczeprzebiega zawsze z pełnym poszanowaniem przepisów prawa.

Detektywi realizują zlecenia w sposób solidny, z dbałością o wyjaśnienie wszelkich kwestii spornych. W ramach zlecenia zostaną przygotowane dokumenty procesowe, gotowe do zaprezentowania w odpowiednich terminach wymaganych przez sąd.

Profesjonalne usługi detektywistyczne windykacja
Odpowiemy na każde zgłoszenie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług: Usługi detektywistyczne działamy na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się w trójmieście: Detektyw Gdańsk

Ściąganie długów

Dzięki pracy Biura nastąpi ustalenie adresowe, co ułatwi przekazanie dłużnikowi upomnienia drogą elektroniczną i tradycyjną. Znalezienie adresu dłużnika znacznie obniża koszty odzyskiwania długów ponoszone przez Klientów.

W razie problemów z windykacją należności, możliwe jest przeprowadzenie działań w terenie.

NBS Detektyw Gdańsk współdziała w windykacji bankowej, dotyczącej między innymi odzyskiwania należności, z racji zawartych umów kredytowych, komorniczych, a także faktur, za które nie odnotowano płatności.

Odzyskiwanie długów

Biuro Śledcze podejmie się odzyskiwania należności alimentacyjnych oraz brakiem opłat za prowadzenie spraw rozwodowych. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się umowy zawierane pisemnie i ustnie, a także roszczenia przedawnione.

Podejmujemy się spraw trudnych i gwarantujemy pełne zaangażowania podejście do każdego zlecenia. Na przyszłość zabezpiecz się sprawdzając kontrahentów przed podpisaniem umowy.


Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.