577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Kradzież na szkodę firmy

Kradzież na szkodę firmy

Dokumentowanie kradzieży na szkodę firm

Kradzieże to wielka plaga w polskich firmach powodująca rocznie łączne straty na poziomie kilku miliardów złotych! Potrafimy nie tylko ujawniać i dokumentować tego typu aktywność, ale także wiemy, jak zrobić właściwy użytek z tego typu dowodów. Dzięki temu jednostkowe wykrycia przyczyniają się do ograniczenia nieprawidłowości w całej firmie.

Profesjonalne usługi detektywistyczne wykrywanie kradzieży w firmie
Odpowiemy na każde zgłoszenie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług: Usługi detektywistyczne działamy na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się w trójmieście: Detektyw Gdańsk

Kradzieże w miejscu pracy

Kiedy zauważysz, że ginie towar z magazynu lub niewielkie kwoty z kasy są odprowadzane, warto zatrudnić prywatnego detektywa, który dyskretnie zbierze dowody na winę pracownika. Zrzucanie odpowiedzialności za kradzież na cały zespół nie jest dobrym pomysłem. Zmniejsza do motywację i chęć do pracy, a uczciwi pracownicy czują się oszukani. 

Sprawdzanie zatrudnionych pracowników przeprowadzane przez biuro detektywistyczne wyłoni prawdziwego oszusta bez konieczności karania innych. Wykrywamy oszustwa na szkodę firmy, nieuczciwą konkurencję oraz zajmujemy się kontrwywiadem gospodarczym.


Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.