577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Prywatne śledztwo

Prywatne śledztwo, sprawdzanie podejrzanych, ekspertyzy kryminalistyczne

Sprawdzanie podejrzanych

Zdarza się, że nasi Klienci mają podejrzenia, że ktoś dopuścił się przestępstwa. Czasem wątpią w skuteczność i zaangażowanie Policji, a czasem sami chcą najpierw zyskać potwierdzenie swoich przypuszczeń. W takich przypadkach podejmujemy na ich zlecenie prywatne śledztwo, które ma na celu zebranie materiału dowodowego i dokonanie ustaleń faktycznych związanych z daną sprawą.

Szybkie ekspertyzy kryminalistyczne

Kryminalistyką zajmuje się wykrywaniem sprawców zbrodni. Nasza Agencja Detektywistyczna jest doskonale przygotowana do wykonywania badań kryminalistycznych.

Ekspertyzy kryminalistyczne wykonujemy w ramach usług detektywistycznych na zlecenie osób prywatnych, a także policji, kancelarii adwokackich i innych instytucji. Gwarantujemy szybką realizację oraz wysoką jakość.

Nasze badania pomogą złapać sprawcę przestępca i doprowadzić go do sprawiedliwej rozprawy sądowej. Zajmujemy się także badaniem i analizą zebranych materiałów dowodowych i dokumentów procesowych.

Prowadzimy obserwację osób podejrzanych, która pozwala nam uzyskać informację na temat miejsca przebywania oraz powiązań towarzyskich. Do naszych zadań należy tez poszukiwanie osób zaginionych i uprowadzonych.

Profesjonalne usługi detektywistyczne
Odpowiemy na każde zgłoszenie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług: Usługi detektywistyczne działamy na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się w trójmieście: Detektyw Gdańsk

Do naszych zadań należy przeprowadzenie ekspertyz kryminalistycznych, takich jak:

  • Sprawdzanie autentyczności dokumentów oraz wiarygodność podpisów, analiza pisma, sprawdzanie wiarygodności testamentu
  • Rekonstrukcja i analiza miejsc wypadków samochodowych – ustalenie przyczyn i sprawcy wypadków oraz zebranie materiałów dowodowych
  • Przeprowadzenie badań daktyloskopijnych – badanie odcisków palców
  • Przeprowadzenie badań wariograficznych – sprawdzanie prawdomówności podejrzanych na podstawie analizy reakcji organizmu

Podczas wykonywania badań ściśle współpracujemy z profesjonalistami zajmującymi się kryminalistyką. Dzięki temu nasze prace są szybkie, a wyniki ekspertyz wiarygodne.

Zajmujemy się również poszukiwaniem zaginionych oraz zbieraniem dowodów zdrady. Prywatne śledztwo również przydaje się podczas spraw związanych z nieuczciwymi najemcami. Działania śledcze przygotowują podłoże pod negocjacje lokatorskie i ekmisje.


Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.