577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Usługi dla Klientów indywidualnych

detektyw usługi indywidualne

Agencja detektywistyczna Niezależne Biuro Śledcze oferuje pełen zakres usług detektywistycznych dla osób prywatnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Elbląga jak i pozostałych miast i miasteczek województwa pomorskiego. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych detektywów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie! Detektyw Gdańsk zapewnia pełną dyskrecję.

Nasi Klienci indywidualni zwracają się do nas z różnymi problemami. Najczęściej pomagamy im:

Wykrywanie i dokumentowanie niewierności

Nie każdy potrafi dochować wierności partnerowi. Czasem podejrzenia powinny skłonić nas do ich weryfikacji. Czasem nie jesteśmy w stanie sami tego zrobić, ale od tego jest prywatny detektyw, który posiada nie tylko odpowiedni sprzęt techniczny, ale ma także doświadczenie w wiarygodnym dokumentowaniu zachowań noszących znamiona zdrady. Zebrany w ten sposób materiał stanowi dla sądu dowód w sprawie rodzinnej i może przesądzić o winie za rozkład pożycia jednej ze stron.

Kontrola rodzicielska

Masz prawo wiedzieć, co, gdzie, kiedy i z kim robi Twoje dziecko. Możemy pomóc Tobie w dyskretny i bezpieczny sposób zdobyć wiarygodne informacje na temat życia Twojego dziecka. Możemy ustalić z kim się spotyka, jak spędza wolny czas, skąd ma środki finansowe, a także czy stosuje używki. Umiejętnie wykorzystane informacje mogą uchronić Twoje dziecko przed licznymi niebezpieczeństwami.

Ustalanie danych teleadresowych

Na zlecenie Klientów ustalamy dane teleadresowe wskazanych osób. Możemy oznaczyć miejsce zamieszkania, miejsce pobytu, miejsce zatrudnienia, a także zdobyć numer telefonu czy adres poczty elektronicznej. Podejmujemy się także ustaleń osobowych na podstawie jedynie wyrywkowych informacji (np. zdjęcie, numer telefonu, adres skrzynki poczty elektronicznej).

Zbieranie dowodów do spraw sądowych

Zajmujemy się zbieraniem dowodów do spraw sądowych. Wprawdzie w sprawach karnych to organy Państwa mają obowiązek uzyskać taki materiał, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że nie żyjemy w idealnym świecie. Dlatego chętnie pomagamy zarówno Policji i Prokuraturze pozyskiwać dowody przestępstw, jak i wspieramy osoby fizyczne w dowodzeniu swoich racji w procesach cywilnych. Pomagamy także pokrzywdzonym sprawować właściwy nadzór nad postępem śledztwa w ich sprawie.

Prywatne śledztwa

Zdarza się, że nasi Klienci mają podejrzenia, że ktoś dopuścił się przestępstwa. Czasem wątpią w skuteczność i zaangażowanie Policji, a czasem sami chcą najpierw zyskać potwierdzenie swoich przypuszczeń. W takich przypadkach podejmujemy na ich zlecenie prywatne śledztwo, które ma na celu zebranie materiału dowodowego i dokonanie ustaleń faktycznych związanych z daną sprawą.

Poszukiwanie osób zaginionych i ukrywających się

W Polsce coraz więcej osób ginie bez śladu. Część z nich padła ofiarą przestępstwa, a część z nich najpewniej się ukrywa. W obu przypadkach warto wesprzeć działania własne i organów Państwa działalnością detektywa. Zastosowanie nowoczesnych technik operacyjnych oraz profilowania pozwala wydatnie zwiększyć szansę na odnalezienie szukanej osoby.

Ujawnianie majątku

Tak to czasem bywa, że niektórzy bardzo chronią swój majątek i źródła dochodu. Czasem robią to w obawie przed wierzycielami, czasem w tajemnicy przed rodziną. Podejmujemy się w takich sytuacjach zadania ustalenia jego składników i udokumentowania jego stanu prawnego.

Eksmisje lokatorów

Szybkie i sprawne negocjacje lokatorskie oraz eksmisje nieuczciwych najemców. Realizujemy najtrudniejsze sprawy związane z wynajmem długoterminowym nieruchomości. Przekonujemy najemców do dobrowolnego opuszczenia zajmowanej nieruchomości.

Oferta dla firm dostępna pod linkiem: Usługi detektywistyczne dla firm. Biuro detektywistyczne NBS posiada swoje filie w wielu miastach woj. Pomorskiego m.in. detektyw Gdańsk, detektyw Gdynia, detektyw Sopot, detektyw Trójmiasto, detektyw Słupsk, detektyw Elbląg.