577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów, urządzeń nagrywających

Sprawdzanie obecności urządzeń nagrywających

Żyjemy w świecie, w którym nie tylko coraz trudniej zapewnić sobie prywatność i anonimowość, ale zarazem coraz więcej i częściej ludzie świadomie starają się pozyskać informacje dla nich nieprzeznaczone. Dlatego oferujemy naszym Klientom profesjonalną kontrolę pomieszczeń biurowych, pojazdów oraz sprzętu elektronicznego pod kątem obecności urządzeń szpiegowskich – podsłuchów, ukrytych kamer i lokalizatorów GPS. Realizując te czynności posługujemy się najwyższej jakości sprzętem technicznym.

Firma wolna od podsłuchów

Wykrywamy podsłuchy zapewniając bezpieczną przestrzeń dla biznesu. Jesteśmy w stu procentowo skuteczni! W razie wykrycia urządzeń zweryfikujemy jego pochodzenie i pomożemy wprowadzić procedury, które zapewnią, że sytuacja się nie powtórzy. Prowadzimy działania wywiadowcze oraz zajmujemy się kontrwywiadem gospodarczym. Sprawdzamy pracowników oraz pomagamy wyeliminować kradzieże w firmie.


Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.