577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Poszukiwanie osób

Poszukiwanie osób zaginionych, ukrywających się

Poszukiwanie zaginionych osób

Niepewność i strach, jaką odczuwa się po zaginięciu bliskiej osoby, jest nie do opisania. Nigdy nie wiadomo, czy osoba ta jest bezpieczna. Nie znając jej miejsca pobytu rodzina odchodzi od zmysłów. Wiemy, jak ważne jest odnalezienie krewnych, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej odnaleźć zaginionego.

Poszukiwanie zaginionych osób odbywa się w trybie priorytetowym, ponieważ nigdy nie mamy pewności, czy osoba ta nie została uprowadzona lub czy nie doznała uszczerbku na zdrowiu. W takich sytuacjach nasza Agencja detektywistyczna jest gotowa do współpracy z policją oraz instytucjami zajmującymi się poszukiwaniem zaginionych osób.

Gwarantujemy duże zaangażowanie, skrupulatność i dokładność. Przeprowadzimy obserwację osób podejrzanych i pomożemy jak najszybciej ustalić aktualne miejsce przebywania zaginionego.

Profesjonalne usługi detektywistyczne
Odpowiemy na każde zgłoszenie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług: Usługi detektywistyczne działamy na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się w trójmieście: Detektyw Gdańsk

Poszukiwanie ukrywających się

To problemy finansowe są najczęstszym powodem ucieczek bliskich osób. Poszukiwanie ukrywających się nie jest łatwe, ponieważ starają się oni nie utrzymywać kontaktów z rodziną oraz odcinają się od dawnego życia. Duże doświadczenie i znajomość ludzkiej psychiki pozwala nam na odnalezienie takich osób.

Do ukrycia się zmuszają także życiowe porażki, do których zalicza się utrata pracy, zdobycie dowodów zdrady współmałżonka oraz inne niepowodzenia. W takich sytuacjach liczy się czas, ponieważ osoba taka może cierpieć na depresję. Ogromny smutek może wpłynąć na decyzję o samobójstwie.

Poszukiwanie ukrywających się osób przeprowadzamy też na zlecenie osób, które są odzyskać dług. Zdarza się, że dłużnicy ukrywają się przed wierzycielami, aby nie dopuścić do oddania należności. Skontaktuj się detektywem, który pomoże Ci uzyskać dane adresowe poszukiwanego.

Poszukiwanie krewnych

Odnowienie więzów rodzinnych może być wspaniałym przeżyciem. Jednak po kilkunastu czy kilkudziesięciu latach odnalezienie rodziny może być kłopotliwe. Poszukiwanie krewnych w całej Polsce przeprowadzają doświadczeni detektywi z biura detektywistycznego. Po wstępnej rozmowie z klientem oraz zebraniu zdjęć i innych dokumentów, które mogą naprowadzić na trop krewnych, zajmujemy się ich analizą. Przeprowadzamy strategię działania i pomagamy uzyskać informacje na temat aktualnego miejsca zamieszkania poszukiwanych członków rodziny.

Poszukiwanie krewnych jest możliwe dzięki dużej wiedzy i możliwościach, jakie posiadają nasi licencjonowani detektywi. Zajmujemy się także ustaleniem miejsca zamieszkania dzieci i osób pokrewnych.

W ramach usługi detektywistyczne zajmujemy się również kontrolą rodzicielską oraz ustalaniem majątku.


Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.