577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Dowody zdrady

zbieranie dowodów zdrady dokumentowanie niewierności sprawdzanie wierności

Wykrywanie i dokumentowanie niewierności

Nie każdy potrafi dochować wierności partnerowi. Czasem podejrzenia powinny skłonić nas do ich weryfikacji. Należy jednak pamiętać, że monitorowanie aktywności partnera na komputerze, telefonie, śledzenie czy analiza komunikacji oraz inne działania zmierzające do wykrycia niewierności mogą być nielegalne. W pierwszej chwili emocje często biorą górę i decydujemy się na śledztwo we własnym zakresie ale należy pamiętać, że tak zebrany materiał może być bezwartościowy jeżeli sytuacja się zaogni i dojdzie do sprawy rozwodowej. Dlatego tak ważne jest zwrócenie się o pomoc do prywatnego detektywa, który posiada nie tylko odpowiedni sprzęt techniczny, ale ma także doświadczenie w wiarygodnym dokumentowaniu zachowań noszących znamiona zdrady. Zebrany w ten sposób materiał stanowi dla sądu dowód w sprawie rodzinnej i może przesądzić o winie za rozkład pożycia jednej ze stron.

Wykrycie niewierności, odpowiednie zebranie i przedstawienie dowodów przed sądem może być powodem w sprawie rozwodowej orzeczenia o winie. Niezwykle ważna w tej sytuacji jest pomoc prywatnego detektywa. O współpracy prywatnego detektywa i pomocy w rozwodzie pisaliśmy już w artykule: Rozwód pomoc detektywa

Jakie zachowanie może świadczyć o zdradzie?

Lista zachować, które mogą świadczyć o niewierności partnera jest długa. Jeżeli jesteście razem kilka lat na pewno będziesz w stanie dostrzec symptomy świadczące o niewierności. Jednym z nich jest unikanie. Unikanie rozmów lub unikanie kontaktu fizycznego. Nieoczekiwana zmiana zachowania partnera może się objawiać zmianą nawyków czy tajemniczością. Zmiana może również obrać odwrotną formę i nagle partner, który wcześniej nie wykazywał większego zainteresowania stara się zatuszować zdradę nadmierną intencją. Kolejnym zachowaniem mogącym świadczyć o zdradzie są nieoczekiwane wydatki. Nieznane rachunki za telefon, zakupy w nieznanych wcześniej miejscach czy opłaty w restauracjach. Również wygląd może się zmienić. Zazwyczaj partner zaczyna o siebie dbać, chodzić na siłownię lub biegać. Ostatnim symptomem jaki wymienimy to podejrzane działania online. Ukrywanie telefonu, pojawienie się haseł, wyłączanie mediów społecznościowych podczas odchodzenia od komputera to tylko namiastka tego co może świadczyć o zdradzie drugim „drugim życiu”, o którym nie wie partnerka.

Sprawdź wierność partnera

Problemy w małżeństwie mogą spotkać każdego. Zazwyczaj zaczyna się to dość niewinnie. Partner coraz później wraca z pracy tłumacząc się dużym natłokiem pracy i nadgodzinami. Zaczynają się częstsze wyjazdy służbowe nad morze lub kolacje biznesowe. Całe szczęście, jeśli to wszystko prawda. Ale jeśli zauważysz, że współmałżonek okazuje ci mniej uczucia, jest nieobecny i ciągle pilnuje swojego telefonu, a historia rozmów na portalach społecznościowych jest pusta – wniosek nasuwa się sam. To oczywiste, że odczuwasz wtedy oddalenie i wycofanie i przychodzą wątpliwości, co do wierności partnera. Jeśli boisz się lub nie chcesz zapytać wprost lub gdy współmałżonek wyparł się zdrady – możesz zatrudnić naszego prywatnego detektywa, który zdobędzie dowody zdrady w Warszawie. Przeprowadzi on obserwację osób, z którymi partner się spotyka oraz jego samego, aby dostarczyć ci wysokiej jakości materiał dowodowy na zdjęciach i filmach. Jeśli jednak okaże się, że towarzysz życia jest ci wierny, a dodatkowa praca to prawda – będziesz mieć pewność i odzyskasz do niego zaufanie, które jest jednym z najważniejszych elementów związku.

Współmałżonek cię zdradza – co dalej?

Jeśli Twoje obawy się potwierdzą, ważne jest zachowanie zimnej krwi. Robienie awantury w tej sytuacji nie ma sensu. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja jest bolesna a Twoje życie zmieni się bezpowrotnie. Natomiast wiemy, że dowód zdrady to dopiero początek procesu rozwodowego, który może trwać miesiącami dlatego tak ważna w tym momencie jest konsultacja z radcą prawnym oraz zabezpieczenie dodatkowych materiałów dowodowych w postaci, rachunków, wyciągów z kont i innych zobowiązań. Nasza agencja współpracuje z profesjonalnymi radcami prawnymi wyspecjalizowanymi w sprawach rozwodowych. Wspólnie kompleksowo prowadzimy naszych klientów od samego początku przyjęcia zlecenia do końca sprawy rozwodowej.
Zdobyte przez nas dowody zdrady oraz inne materiały zabezpieczone w trakcie śledztwa możesz przedstawić w sądzie podczas rozprawy rozwodowej. Pozwoli ci to na wygranie rozwodu z orzeczeniem o winie partnera. Nasze materiały dowodowe zbierane są zgodnie z prawem, dlatego są doskonałym dowodem sądowym. W przypadku wyznaczenia alimentów, możemy też ujawnić majątek współmałżonka, jeśli ukrywa niektóre swoje dochody. Jesteśmy również gotowi wystąpić w roli świadka.

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Oprócz uzyskiwania dowodów zdrady, nasze Agencja detektywistyczna zajmuje się także poszukiwaniem osób i ustalaniem miejsca zamieszkania. Angażujemy się też w sprawy biznesowe, aby pomóc w rozwoju firmy i nie dopuścić do współpracy z oszustami świadczymy usługi detektywistyczne dla firm.

Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.

Więcej o rozwodzie, orzeczeniu o winie i alimentach przeczytasz w naszym poprzednim artykule: Rozwód detektyw
Nasze biuro oferuje pomoc w:

Profesjonalne usługi detektywistyczne
Odpowiemy na każde zgłoszenie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług: Usługi detektywistyczne działamy na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się w trójmieście: Detektyw Gdańsk