577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Dowody zdrady

zbieranie dowodów zdrady dokumentowanie niewierności sprawdzanie wierności

Wykrywanie i dokumentowanie niewierności

Nie każdy potrafi dochować wierności partnerowi. Czasem podejrzenia powinny skłonić nas do ich weryfikacji. Czasem nie jesteśmy w stanie sami tego zrobić, ale od tego jest prywatny detektyw, który posiada nie tylko odpowiedni sprzęt techniczny, ale ma także doświadczenie w wiarygodnym dokumentowaniu zachowań noszących znamiona zdrady. Zebrany w ten sposób materiał stanowi dla sądu dowód w sprawie rodzinnej i może przesądzić o winie za rozkład pożycia jednej ze stron.

Sprawdź wierność partnera

Problemy w małżeństwie mogą spotkać każdego. Zazwyczaj zaczyna się to dość niewinnie. Partner coraz później wraca z pracy tłumacząc się dużym natłokiem pracy i nadgodzinami. Zaczynają się częstsze wyjazdy służbowe nad morze lub kolacje biznesowe. Całe szczęście, jeśli to wszystko prawda. Ale jeśli zauważysz, że współmałżonek okazuje ci mniej uczucia, jest nieobecny i ciągle pilnuje swojego telefonu, a historia rozmów na portalach społecznościowych jest pusta – wniosek nasuwa się sam. To oczywiste, że odczuwasz wtedy oddalenie i wycofanie i przychodzą wątpliwości, co do wierności partnera. Jeśli boisz się lub nie chcesz zapytać wprost lub gdy współmałżonek wyparł się zdrady – możesz zatrudnić naszego prywatnego detektywa, który zdobędzie dowody zdrady w Warszawie. Przeprowadzi on obserwację osób, z którymi partner się spotyka oraz jego samego, aby dostarczyć ci wysokiej jakości materiał dowodowy na zdjęciach i filmach. Jeśli jednak okaże się, że towarzysz życia jest ci wierny, a dodatkowa praca to prawda – będziesz mieć pewność i odzyskasz do niego zaufanie, które jest jednym z najważniejszych elementów związku.

Współmałżonek cię zdradza – co dalej?

Zdobyte przez nas dowody zdrady możesz przedstawić w sądzie podczas rozprawy rozwodowej. Pozwoli ci to na wygranie rozwodu z orzeczeniem o winie partnera. Nasze materiały dowodowe zbierane są zgodnie z prawem, dlatego są doskonałym dowodem sądowym. W przypadku wyznaczenia alimentów, możemy też ujawnić majątek współmałżonka, jeśli ukrywa niektóre swoje dochody.

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Oprócz uzyskiwania dowodów zdrady, nasze Agencja detektywistyczna zajmuje się także poszukiwaniem osób i ustalaniem miejsca zamieszkania. Angażujemy się też w sprawy biznesowe, aby pomóc w rozwoju firmy i nie dopuścić do współpracy z oszustami świadczymy usługi detektywistyczne dla firm.

Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.