577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Ustalenie majątku wspólnika

Ustalenie majątku wspólnika, odzyskanie wierzytelności, sprawdzenie dłużnika

Odzyskaj wierzytelności

Ustalamy majątek wskazanych osób prawnych i fizycznych. Dlatego nasi Klienci korporacyjni mogą szybciej i skuteczniej odzyskać swoje wierzytelności lub trafniej ocenić kondycję ekonomiczną potencjalnego partnera biznesowego i tym samym uniknąć niekorzystnych decyzji.

Profesjonalne usługi detektywistyczne w odzyskiwaniu wierzytelności
Odpowiemy na każde zgłoszenie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług: Usługi detektywistyczne działamy na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się w trójmieście: Detektyw Gdańsk

Sprawdzanie dłużników

Odzyskiwanie długów nie jest łatwe. Nasz Agencja Detektywistyczna podejmie się ustalenia majątku dłużnika. Pozwoli to zweryfikować jego dochody i posiadany majątek. Oszuści i dłużnicy często ukrywają swój majątek, aby nie dopuścić do jego zabrania przez komornika lub inne organy.

Prowadzimy skrupulatne i dokładne śledztwa, dzięki którym odnajdziemy skrywane przez dłużnika dochody, a tym samym pomożemy na odzyskanie długu. Zapewniamy, że wszystko odbywa się w bardzo dyskretnej atmosferze, a nasze działania są zgodne z obowiązującym prawem.

Prowadzimy obserwację osób, która pozwala nam uzyskać dane adresowe. Po zdobyciu aktualnego miejsca zamieszkania można wysłać zawiadomienie o wszczęciu postępowania sądowego lub wezwanie do zapłaty.

Ujawnienia majątku prowadzą do wykrycia oszustw finansowych i podatkowych. Dzięki temu możemy przeprowadzić odzyskiwanie długu. Wykonujemy również wywiad gospodarczy oraz wykrywamy oszustwa w firmie.


Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.