577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Ustalenie majątku

Ustalanie wielkości majątku

Nierówny udział majątku w małżeństwie

Podczas rozwodu podział majątku nie zawsze powinien być równy. Zdarza się, że partner przez czas trwania małżeństwa nie dokładał się do wspólnego majątku i dopuszczał się jego nadmiernego trwonienia. Nasi prywatni detektywi mogą zebrać dowody na ustalenie nierównych udziałów w majątku wspólnym, co pozwoli na sprawiedliwy podział majątku. Do trwonienia majątku zalicza się alkoholizm, narkomanię, hazard oraz ryzykowne operacje finansowe.

Profesjonalne usługi detektywistyczne
Odpowiemy na każde zgłoszenie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług: Usługi detektywistyczne działamy na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się w trójmieście: Detektyw Gdańsk

Ukrywanie majątku przez (byłego) małżonka

Ukrywanie posiadanych środków finansowych jest procederem, często występującym  w przypadku rozwodów. Małżonkowie nie chcą ujawniać swojego stanu posiadania, obawiając się wysokich alimentów lub podziału majątku.

Prywatny detektyw dostarczy sprawdzonych danych prowadzących do ujawnienia majątku, wysokości kwot na kontach bankowych, czy prowadzonych interesów biznesowych. W sprawach związanych z rozwodami dostarczamy także dowodów zdrady.

Detektywi z Gdańska, Gdyni świadczący usługi w województwie pomorskim specjalizują się również w dostarczaniu dowodów zdrady.

Ustalenie majątku najemcy

Wynajem mieszkania może przysporzyć wielu kłopotów. Jeżeli planujesz wynajem nieruchomości przed podpisaniem umowy ustal majątek najemcy! Pomoże Ci to zabezpieczyć się na wypadek problemów z płatnościami. Polskie prawo mieszkaniowe stoi po stronie najemcy i nie przewiduje mechanizmów obronnych dla wynajmującego. Więcej o problemach z najemcami przeczytasz w naszym tekście: Eksmisje lokatorów


Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.