577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Ustalenie majątku

Ustalanie wielkości majątku

Nierówny udział majątku w małżeństwie

Podczas rozwodu podział majątku nie zawsze powinien być równy. Zdarza się, że partner przez czas trwania małżeństwa nie dokładał się do wspólnego majątku i dopuszczał się jego nadmiernego trwonienia. Nasi prywatni detektywi mogą zebrać dowody na ustalenie nierównych udziałów w majątku wspólnym, co pozwoli na sprawiedliwy podział majątku. Do trwonienia majątku zalicza się alkoholizm, narkomanię, hazard oraz ryzykowne operacje finansowe.

Ukrywanie majątku przez (byłego) małżonka

Ukrywanie posiadanych środków finansowych jest procederem, często występującym  w przypadku rozwodów. Małżonkowie nie chcą ujawniać swojego stanu posiadania, obawiając się wysokich alimentów lub podziału majątku.

Prywatny detektyw dostarczy sprawdzonych danych prowadzących do ujawnienia majątku, wysokości kwot na kontach bankowych, czy prowadzonych interesów biznesowych. W sprawach związanych z rozwodami dostarczamy także dowodów zdrady.

Detektywi z Gdańska, Gdyni świadczący usługi w województwie pomorskim specjalizują się również w dostarczaniu dowodów zdrady.


Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.