577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Weryfikacja kontrahentów biznesowych

weryfikacja-kontrahentow-biznesowych

Weryfikacja partnerów biznesowych

Zawierając nawet niewielkie kontrakty biznesowe, warto sprawdzić kondycję ekonomiczną oraz biznesową potencjalnego kontrahenta. Nie zawsze jest to łatwe, a pobieżnie uzyskane informacje nie zawsze są w pełni wiarygodne. Dlatego warto skorzystać z pogłębionego wywiadu i sprawdzić nie tylko stabilność partnera, ale także pozyskać rzeczywiste referencje i opinie zarówno od innych podmiotów, jak i od pracowników. Dodatkowo w tego typu usłudze zawsze badamy ewentualne powiązania osobowe i biznesowe, weryfikujemy historię podmiotu oraz podmiotów powiązanych oraz badamy słabe strony potencjalnego kontrahenta.

Sprawdzone informacje o kondycji firm

Mamy szeroką bazę kontaktów, które pozwalają nam podejmować się nawet bardzo ambitnych zleceń i uzyskiwać naszym detektywom sprawdzone informacje. Współpracujemy zarówno ze służbami jak i podmiotami świadczącymi usługi detektywistyki informatycznej.

Świadczymy również usługi detektywistyczne dotyczące weryfikacji pracowników oraz windykacji długów.


Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.