577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Weryfikacja kontrahentów biznesowych

weryfikacja-kontrahentow-biznesowych

Weryfikacja partnerów biznesowych

Zawierając nawet niewielkie kontrakty biznesowe, warto sprawdzić kondycję ekonomiczną oraz biznesową potencjalnego kontrahenta. Nie zawsze jest to łatwe, a pobieżnie uzyskane informacje nie zawsze są w pełni wiarygodne. Dlatego warto skorzystać z pogłębionego wywiadu i sprawdzić nie tylko stabilność partnera, ale także pozyskać rzeczywiste referencje i opinie zarówno od innych podmiotów, jak i od pracowników. Dodatkowo w tego typu usłudze zawsze badamy ewentualne powiązania osobowe i biznesowe, weryfikujemy historię podmiotu oraz podmiotów powiązanych oraz badamy słabe strony potencjalnego kontrahenta.

Profesjonalne usługi detektywistyczne weryfikacja partnerów biznesowych
Odpowiemy na każde zgłoszenie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług: Usługi detektywistyczne działamy na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się w trójmieście: Detektyw Gdańsk

Sprawdzone informacje o kondycji firm

Mamy szeroką bazę kontaktów, które pozwalają nam podejmować się nawet bardzo ambitnych zleceń i uzyskiwać naszym detektywom sprawdzone informacje. Współpracujemy zarówno ze służbami jak i podmiotami świadczącymi usługi detektywistyki informatycznej.

Świadczymy również usługi detektywistyczne dotyczące weryfikacji pracowników oraz windykacji długów.

Weryfikacja najemców

Nasza firma świadczy również usługi weryfikacji najemców. Weryfikujemy osoby chcące wynająć nieruchomości zarówno prywatnie jak i na firmę. Ich wypłacalność, historia poprzednich najmów stanowi dużą wartość w obliczu coraz większej ilości oszustw. Jeżeli planujesz wynająć własną nieruchomość lub masz problem z wynajmującymi, którzy zalegają z zapłatą zapraszamy do kontaktu. Pełna oferta usługi dostępna pod adresem: https://biuro-sledcze.com.pl/eksmisje-lokatorow/


Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.