577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Wykrywanie oszustw w firmie, sprawdzanie nieuczciwej konkurencji

Wykrywanie oszustw w firmie, sprawdzanie nieuczciwej konkurencji

Wykrywanie oszustw i innych przestępstw

Detektyw w firmie może także ujawnić oszustwa i inne nieprawidłowości, o których właściciele mogli nie mieć pojęcia. Kreatywna księgowość, wykorzystywanie majątku przedsiębiorstwa w celach niezgodnych z przeznaczeniem, mobbing, molestowanie seksualne, szantaże – to tylko niektóre zdarzenia, których wykrycie może nie tylko zaoszczędzić znaczne kwoty pieniężne, ale także może ocalić wizerunek firmy. Dlatego warto zwrócić się do nas z prośbą o przeprowadzenie audytu wewnętrznego i to nie tylko w przypadku konkretnych podejrzeń.

Profesjonalne usługi detektywistyczne wykrywanie oszustw
Odpowiemy na każde zgłoszenie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług: Usługi detektywistyczne działamy na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się w trójmieście: Detektyw Gdańsk

Szkodliwe działania konkurencji

Nieuczciwa konkurencja jest niestety obecna w każdej branży. Jest to działanie nielegalne i karalne według polskiego prawa. Jeśli uważasz, że ktoś działa na niekorzyść Twojej firmy i chcesz zebrać dowody sądowe, skontaktuj się naszą Agencją detektywistyczną. Nasi prywatni detektywi są doskonale przygotowani do wykrywania nieuczciwej konkurencji. Prowadzimy obserwację osób zamieszanych w przestępstwo oraz partnerów biznesowych, aby sprawdzić jakich y nie dopuszczają się czynów karalnych.

Co to jest nieuczciwa konkurencja?

Nieuczciwa konkurencja ma miejsce, gdy inna firma działa na szkodę lub zagraża interesom Twojej firmy. Zalicza się do niej:

  • Złe oznaczenie przedsiębiorstwa, które może wprowadzać klientów w błąd
  • Sfałszowanie prawdziwego miejsca pochodzenia towarów – najczęściej konkurent sprowadza chińskie produkty i ukrywa to przed klientami
  • Naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa
  • Produkowanie towarów lub opakowań takich samych jak u konkurencji
  • Rozsyłanie nieprawdziwych, szkodzących informacji o firmie
  • Utrudnianie dostępu do rynku
  • Nieuczciwa reklama
  • Przekupstwo osób pełniących funkcję publiczną

Wszystkie te działania są niedozwolone. Jeśli uważasz, że konkurencyjna firma działa na Twoją niekorzyść, pomożemy ci zebrać dowody na jej winę. Wykonujemy działania kontrwywiadowcze, wykrywamy podsłuchy oraz weryfikujemy kontrahentów.


Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.