577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Ustalenie miejsca zamieszkania

Ustalenie miejsca zamieszkania, poszukiwanie osób

Znajdziemy osobę, której szukasz

Poszukiwanie osób, z którymi Klienci utracili kontakt, lub mają problemy z ustaleniem miejsca zamieszkania, jest zadaniem, którego podejmie się nasza Agencja detektywistyczna.

Pragnienie, by odszukać przyjaciół z lat szkolnych oraz dalszych członków rodziny, leży często u podstaw zleceń, które realizują nasi licencjonowani detektywi.

Poszukiwanie osób odbywa się na terenie kraju i poza jego granicami. Jest pożądane w sytuacji szczególnej, jaką jest poszukiwanie spadkobierców. Odnalezienie osób, które były świadkami wydarzeń z przeszłości lub miały bezpośredni kontakt z poszukiwanymi osobami, umożliwia skuteczną realizację zlecenia.

Każda aktywność, którą podejmują nasi detektywi zapewnia dyskrecję Klientowi i poszanowanie prawa na każdym etapie realizacji.

Profesjonalne usługi detektywistyczne
Odpowiemy na każde zgłoszenie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług: Usługi detektywistyczne działamy na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się w trójmieście: Detektyw Gdańsk

Skuteczne lokalizujemy miejsce pobytu

Agencja prowadzi poszukiwania osóbKlient dostarcza posiadane informacje, np. dane osobowe poszukiwanej osoby, ostatnie miejsce jej przebywania, rodzaj i miejsce wykonywania pracy, itp., które są cenną wskazówką, w czasie prowadzonej akcji poszukiwawczej.

Detektywi skutecznie ustalą miejsce zamieszkania dziecka, które zostało wywiezione lub ukryte przed jednym z małżonków w czasie sprawy rozwodowej. Działalność prowadzona jest również poza granicami Polski. Ustalenie miejsca zamieszkania dziecka jest także istotne w przypadku spraw związanych z dziedziczeniem majątku.

W czasie spraw rozwodowych koniecznością staje się ustalenie miejsca pracy współmałżonka, który uchyla się od regulowania świadczeń alimentacyjnych.

Ustalenia adresowe umożliwiają odnalezienie osób, zalegających z płatnościami. Obserwacja i sprawdzanie osób podejrzanych, wymaga dyskrecji i umiejętnego wykorzystania metod pozyskiwania informacji.

Jak znaleźć ukrywającego się wspólnika?

Właściciele firm zwracają się do detektywów o ustalenie miejsca przebywania wspólników biznesowych lub miejsca prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki skutecznej naszej działalności, przedsiębiorcy odzyskują mienie lub nabierają pewności, co do statusu prawnego kontrahentów.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie ustalenia miejsca przebywania osób. Pomożemy w skutecznym rozwiązaniu problemów – jesteśmy do dyspozycji.

Ustalenia adresowe

Do naszych zadań należy ustalenie miejsca zamieszkania dziecka. Zdarza się, że rodzic zabiera i ukrywa dziecko przed współmałżonkiem. Pomagamy wtedy znaleźć adres, pod którym przebywa małoletni.

Zajmujemy się także ustalaniem adresu dłużników, co pozwala na wysłanie upomnień i nakazów zapłaty. Potrafimy znaleźć każdego i dostarczyć adres zamieszkania, a także adres poczty internetowej, który możne ułatwić kontakt.

Bierzemy też udział w poszukiwaniu spadkobierców. Pomagamy ustalić miejsce zamieszkania osoby, która została wymieniona w testamencie lub należy do osób, którym przypada udział w spadku. Możemy znaleźć adres osób bliskich, zaginionych lub poszukiwanych.

Usługi detektywistyczne jakie świadczymy polegają również na poszukiwaniu osób zaginionych. Specjalizujemy się w ustalaniu majątku i świadczymy usługi detektywistyczne dla firm.


Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.