577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Zbieranie dowodów

Zbieranie dowodów sądowych

Zbieranie wiarygodnych dowodów sądowych

Dowody odgrywają kluczową rolę w postępowaniu sądowym. Mogą przyczynić się do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i mieć decydujący wpływ na wyrok.

Agencja detektywistyczna podejmuje się zleceń polegających na zbieraniu dowodów dla sądu.

Dowody do spraw cywilnych

Sprawy związane z powództwem cywilnym dotyczą zwykle stworzenia raportów ze zdrady współmałżonka, ustalenie faktycznego stanu majątkowego w sprawach o ustalenie wysokości alimentów, ustalenia miejsca zamieszkania spadkobierców, zdemaskowanie faktu oszustwa czy odnalezienia osób zaginionych, itp.

Nasi detektywi posługują się specjalistycznymi metodami działania śledczego – obserwacją osób i aktywnym poszukiwaniem zaginionych, ukrywających się lub o nieznanym miejscu pobytu. Zbieranie dowodów do spraw cywilnych jest często czynnością długotrwała, która  może odbywać się w kraju i za granicą. Zakończeniem czynności detektywa jest przygotowanie dokładnego raportu i materiału dowodowego – zdjęciowego, filmowego, a nawet głosowego.

Profesjonalne usługi detektywistyczne
Odpowiemy na każde zgłoszenie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług: Usługi detektywistyczne działamy na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się w trójmieście: Detektyw Gdańsk

Dowody w sprawach karnych

Zbieranie dowodów do spraw karnych poprzedza zgromadzenie wstępnych informacji, w oparciu o rozmowę z Klientem i wszechstronną analizę dokumentacji procesowej. Dopiero po zakończeniu takich czynności licencjonowany detektyw przystąpi do czynności zbierania dowodów dla sądu.

Należą do nich dowody rzeczowe, raporty z ustalenia miejsca zamieszkania, analiza dokumentacji związanej z wizją lokalną, dostępem do bilingów telefonicznych, wyników badań laboratoryjnych na obecność środków odurzających, itp.

Każde zlecenie podejmowane przez Agencja Detektywistyczna jest wykonywane z troską o najwyższy poziom zadowolenia klientów, z poszanowaniem prawa, a także dyskrecji. Wszystkie czynności związane ze zbieraniem dowodów do spraw karnychpodejmowane są przy pełnej współpracy ze zleceniodawcą.

Jeśli problem, z którym się Państwo borykacie przerasta wasze siły, zwróćcie się do naszego Biura, by otrzymać skuteczną i profesjonalną pomoc. Jesteśmy do Państw dyspozycji zarówno w przypadku zbierania dowodów do spraw cywilnych, jak i karnych.

Pomagamy również w ustalenie majątku dłużnika, świadczymy usługi w zakresie kontroli rodzicielskiej, pomagamy ustalić miejsce zamieszkania oraz negocjujemy z nieuczciwymi najemcami: eksmisje lokatorskie.


Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.