577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Kontrola rodzicielska

Kontrola rodzicielska, sprawdzanie opiekunki do dziecka, pilnowanie nastolatków młodzieży

Sprawdzanie opiekunki do dziecka

Każdy rodzic chce zapewnić maksymalne bezpieczeństwo swojemu maluchowi. Zatrudnienie niani to poważny krok i duża odpowiedzialność. To właściwie wprowadzenie zupełnie obcej osoby do rodziny. Skąd możemy mieć pewność, że zatrudniamy odpowiednią osobę? Dobra niania powinna być szczera, miła oraz odpowiedzialna. Nasz prywatny detektyw może przeprowadzić śledztwo i sprawdzić, czy zatrudniona niania jest osobą wiarygodną.

Kontrola opiekunki do dziecka może być przeprowadzona przed zatrudnieniem oraz w czasie jej pracy. Prywatny detektyw, zajmie się sprawdzeniem danych podanych w CV oraz dyskretnie zdobędzie informacje na jej temat od poprzednich pracodawców.

Jeśli jednak nadal nie ufasz opiekunce, możemy przeprowadzić obserwację osób, która ma celu sprawdzenie czy odpowiednio opiekuje się dzieckiem i zapewnia mu maksymalne bezpieczeństwo.

Kontrola opiekunki do dziecka jest dyskretna i daje pozytywne wyniki. Przekażemy dowody zdjęciowe, które udowodnią, że zatrudniona niania jest dobrym wyborem – lub wręcz przeciwnie.

Profesjonalne usługi detektywistyczne
Odpowiemy na każde zgłoszenie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług: Usługi detektywistyczne działamy na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się w trójmieście: Detektyw Gdańsk

Kontrola dzieci

Kontrola rodzicielska czasami jest konieczna, jeśli widzisz, że dziecko ma jakieś problemy i nie chce powiedzieć co złego się dzieje. Przeprowadzimy obserwację osób, z którymi dziecko ma kontakt w szkole i poza nią. Sprawdzimy, czy nie jest szantażowane lub zastraszane przez rówieśników.

Kontrola młodzieży, nastolatków

Kiedy nastolatek zaczyna coraz częściej wychodzić z domu i wracać o późnych porach mimo zakazu rodzice mogą zastanawiać się, co takiego ich małolat robi poza domem. Nasi licencjonowani detektywi sprawdzą co dziecko robi po szkole oraz w jakim towarzystwie spędza wolny czas.

W sytuacji gdy nastolatek zacznie zachowywać się inaczej niż zwykle, wracać ze szkoły smutny i przygnębiony nasze Biuro Detektywistyczne także może przyjść z pomocą. Pomożemy ustalić, czy dziecko nie uległo mobbingowi w szkole lub nie jest prześladowane przez rówieśników lub inne osoby.

Biuro śledcze pomaga również w poszukiwaniu osób zaginionych. Prowadzimy prywatne śledztwa, angażujemy się w działania mające uchronić dzieci i nastolatków przed przed nadużyciami ze strony rówieśników i dorosłych.


Potrzebujesz pomocy napisz do nas! Nasze oddziały: Detektyw Gdańskdetektyw Gdyniadetektyw Sopotdetektyw Trójmiastodetektyw Słupskdetektyw Elbląg.