577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Prywatny detektyw 2023

nbs-prywatny-detektyw-2023

Nowy rok to nowe sprawy, nowe wyzwania i nowe inwestycje. Jak co roku robimy, krótkie podsumowanie naszych działań oraz planujemy rozwój naszej agencji detektywistycznej w wybranych kierunkach.

Poprzedni rok był bardzo dynamiczny. Podjęliśmy kilkadziesiąt spraw zarówno lokalnych na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu jak i ogólnopolskich obejmujących swoim zasięgiem większość miast wojewódzkich. Uczestniczyliśmy w kilku międzynarodowych projektach gdzie bardzo ważnym elementem profesjonalnej realizacji zlecenia było nasze doświadczenie wyniesione z krajów bliskiego wschodu.

Biuro detektywistyczne w 2023 roku

W roku 2023 wspólnie z partnerami planujemy dalszą ekspansję naszego biura śledczego na terenie kraju oraz zwiększamy obecność u naszych wschodnich sąsiadów w zakresie ochrony, logistyki podróży oraz zabezpieczania mienia.

Rozwijamy kompetencje w obrębie nowych technologii. Planujemy poszerzenie naszego parku maszynowego o kolejne narzędzia operacyjne. Badamy możliwość wykorzystania AI w naszych działaniach oraz zwiększamy liczebność personalną poszczególnych zespołów. Przeprowadzimy kolejne szkolenia dla nowych pracowników z obsługi i optymalnego wykorzystania dostępnych narzędzi. Równolegle poszerzamy zakres wspólnie realizowanych działań z naszymi partnerami z Europy Zachodniej. Oprócz wymiany informacji, działań o charakterze logistycznym rozpoczęliśmy integrację naszych zespołów operacyjnych dzięki czemu jeszcze sprawniej wykonujemy działania o zasięgu międzynarodowym.

NOWOŚĆ! Globalna logistyka podróży

Usługi detektywistyczne jakie oferujemy naszym klientom w roku 2023 pozostają bez zmian. Natomiast mocno rozwijamy ofertę usług ochroniarskich w tym nowoczesne rozwiązania związane z globalną logistyką podróży. Nasi klienci mogą liczyć na pełny zakres profesjonalnych usług związanych z planowaniem, przygotowaniem i zabezpieczeniem podróży do większości miejsc na ziemi. Jeżeli Ty lub Twoja firma potrzebuje pomocy w tym zakresie zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy 100% profesjonalizmu. Nie będziesz musiał się o nic martwić!

Usługi detektywistyczne w 2023 roku

Prywatny detektyw Polska

Prywatny detektyw Urkaina

Prywatny detektyw Unia Europejska

Masz pytania? Pisz i dzwoń!

Pamiętaj, że podejmujemy się również innych nietypowych zleceń powiązanych naszą branżą detektywistyczną i ochroniarską. Jeżeli nie masz pewności czy zrealizujemy Twoje zlecenie napisz do nas na adres biuro@biuro-sledcze.com.pl lub zadzwoń 577 602 300. Nasze biuro zlokalizowane jest w Trójmieście ale realizujemy działania na terenie całego kraju! Współpracujemy z biurami na terenie całej Europy i Bliskiego Wschodu.

< Powrót do bloga