577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Nowe kompetencje i nowy cennik na rok 2024 już dostępny!

nowa-oferta-cennik-2024

Mamy zaszczyt poinformować Państwa o nowościach w naszej ofercie na rok 2024! Nasze Biuro Detektywistyczne stale rozwija swoje kompetencje, dostosowując się do zmieniających się potrzeb Klientów. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy kilka nowych usług oraz zaktualizowany cennik na nadchodzący rok.

Nowe usługi detektywistyczne:

Monitoring online. Świadczymy usługi monitoringu online, co pozwala na bieżące śledzenie sytuacji bez konieczności fizycznej obecności detektywa.

Bezpieczeństwo cyberprzestrzeni. Nasze usługi obejmują teraz także zabezpieczanie przed cyberzagrożeniami, w tym wykrywanie i eliminowanie podsłuchów elektronicznych oraz analizę śladów w sieci. Ponadto ofertę poszerzyliśmy o zabezpieczanie stron internetowych m.in. regularne tworzenie kopii bezpieczeństwa bazy danych oraz plików strony, dodatkowe zabezpieczanie stron internetowychi testy penetracyjne.

Badania i analiza DNA. Rozpoczęliśmy współpracę z nowym laboratorium dzięki czemu poszerzyliśmy naszą ofertę m.in. o profesjonalne pobieranie i badanie materiałów DNA, co może być kluczowe w różnych sprawach karnych i cywilnych.

Śledztwa w sprawach korporacyjnych. Nasze doświadczenie obejmuje teraz śledztwa w sprawach korporacyjnych, takie jak weryfikacja pracowników, dochodzenia przeciwko nieuczciwej konkurencji, oraz ochrona przedsiębiorstw przed zagrożeniami w środowisku biznesowym w tym wywiad i kontrwywiad gospodarczy.

Prywatny detektyw cennik 2024

Cieszymy się, że możemy ogłosić nowy cennik na rok 2024, który jest bardziej elastyczny i dostosowany do różnorodnych potrzeb naszych Klientów. Oto kilka kluczowych informacji:

 1. Model Godzinowy:
  • Stawka godzinowa zależy od stopnia skomplikowania zlecenia. W naszej agencji detektywistycznej wynosi ona od 150 do 350 PLN netto.
 2. Model Ryczałtowy:
  • Cena za wykonanie określonych działań jest ustalana indywidualnie w oparciu o kategorię zlecenia i prognozowane koszty operacyjne.
 3. Odpowiedzialność za Efekt:
  • W niektórych przypadkach jesteśmy gotowi wziąć odpowiedzialność za skuteczność naszych działań, co może wpłynąć na wysokość wynagrodzenia.
 4. Koszty Dojazdu i Paliwa:
  • Działamy zgodnie z zasadą bez dodatkowych kosztów dojazdu i paliwa w wyznaczonych miejscowościach. Poza nimi stawka wynosi 40gr – 1km.

Jesteśmy przekonani, że nowe usługi oraz elastyczny cennik pozwolą sprostać Państwa oczekiwaniom. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług detektywistycznych!

Pełny cennik dostępny pod linkiem: cennik usług detektywistycznych

< Powrót do bloga