577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Zdrada nad morzem, zdrada na wakacjach – przygotowanie do sezonu

Kwiecień każdego roku to rozpoczęcie niskiego sezonu turystycznego nad morzem. Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Elbląg, Łeba, Władysławowo, Hel, Ustka – w tych miejscach zaczynają odbywać się szkolenia wyjazdowe i konferencje. A to zwykle skłaniają partnerów uczestniczących w nich osób do wynajęcia detektywa w kontekście podejrzeń o zdradę lub zwykłą nieuczciwość.

Od czerwca zaś nadmorskie kurorty oraz Kaszuby i Mazury zaczynają zapełniać się turystami, którzy często pod pretekstem podróży służbowych lub wyjazdów szkoleniowych spędzają urlop z kochankami lub poszukują przygód poza swoim związkiem. Tutaj także pole do popisu mają biura detektywistyczne z Trójmiasta i okolic, które dokumentują zachowanie osób oraz ich wzajemne relacje pod kątem ewentualnej zdrady.

Detektyw znad morza

Praca detektywa ukierunkowana na zebranie dowodów niewierności na wakacjach opiera się zasadniczo na obserwacji osoby podejrzewanej o zdradę. Czynności te charakteryzuje duża nieprzewidywalność (ludzie na wyjazdach urlopowych i szkoleniowych nie mają regularnego planu dnia) oraz spowodowane tym relatywnie duże nakłady czasowe. Dodatkowa barierą dla biura detektywistycznego są ograniczenia w dostępnie do niektórych ośrodków czy hoteli lub zwyczajny brak wolnych miejsc spowodowany najazdem turystów do nadmorskich kurortów. Dlatego podstawą sukcesu prywatnego detektywa, który poszukuje dowodów zdrady jest nie tylko bardzo dobra znajomość topografii, ale także szerokie grono kontaktów i informatorów na danym terenie. Agencja Detektywistyczna Niezależne Biuro Śledcze w toku działalności swojej i swoich partnerów, na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, pozyskała grono zaufanych współpracowników nie tylko w Gdańsku, Gdyni czy Słupsku, ale także w większości nadmorskich kurortów – Władysławowo, Ustka, Łeba, Hel czy Jastrzębia Góra. Dlatego jesteśmy w stanie zapewnić bardzo wysoką skuteczność działań operacyjnych naszych detektywów nad polskim morzem nawet w szczycie sezonu.

Wszystkich, którzy podejrzewają zdradę swojego partnera podczas pobytu nad morzem, w Trójmieście lub na wakacjach w innych miejscu, zachęcamy zatem do skorzystania z usług Agencji Detektywistycznej Niezależne Biuro Śledcze. Posiadamy solidne zaplecze techniczne oraz bardzo dobre rozpoznanie w miejscowościach nadmorskich i innych atrakcyjnych dla przyjezdnych miejscowościach województwa pomorskiego. Działania naszych prywatnych detektywów cechuje nie tyko wysoka skuteczność wynikająca z dużej kreatywności, ale przede wszystkim dyskrecja. Dlatego zdrada na wakacjach rzadko uchodzi na sucho obserwowanym przez nas osobom.

Przed przyjęciem zlecenia, nasz detektyw dokona wywiadu, zbierze informacje oraz przedstawi plan działania wraz z szacunkowym kosztorysem zawierającym prognozowaną cenę usługi detektywistycznej obejmującą zbieranie ewentualnych dowodów zdrady. Po podpisaniu umowy, zarezerwujemy termin działania oraz odpowiednie środki techniczne i zaplecze operacyjne (samochody, kwatery, sprzęt detektywistyczny, etc.). Tak samo jak w przypadku każdego innego zlecenia, także tutaj gwarantujemy bezpośredni kontakt z detektywem prowadzącym sprawę, pełną kontrolę nad budżetem zlecenia oraz atrakcyjny cennik usług detektywistycznych.

Więcej o rozwodzie, orzeczeniu o winie i alimentach przeczytasz w naszym poprzednim artykule: Rozwód detektyw
Nasze biuro oferuje pomoc w:

< Powrót do bloga