577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Nasze usługi detektywistyczne – dowody zdrady

Podejrzenie niewierności lub nieuczciwości partnera to najczęstszy problem, z którym zwracają się osoby fizyczne z pomoc do prywatnego detektywa. Dlatego niemal każde biuro detektywistyczne świadczy usługi w zakresie ujawniania i dokumentowania zdrad.

Warto na wstępie zaznaczyć, że każdy detektyw oraz każda agencja detektywistyczna posiada własne strategie postępowania w takich przypadkach. Są one zarazem zdecydowanie różne od tych, które można zaobserwować w telewizyjnych produkcjach paradokumentalnych. Zapewniamy jednak, że działania naszego biura detektywistycznego w przypadku zdrady są równie skuteczne i tak samo przekonujące jak te prezentowane na szklanym ekranie.

Jak zebrać dowody zdrady partnera?

Nie ma uniwersalnych dowodów zdrady. To, co może świadczyć o niewierności w jednej sytuacji wcale nie musi prowadzić do takich samych wniosków w innych okolicznościach. Jakie zatem przykładowe dowody zdrady partnera może zatem zebrać prywatny detektyw?

  • materiały dokumentujące regularne spotkania kochanków;
  • potwierdzenia wydatków związanych z nieuczciwym i nielojalnym zachowaniem partnera;
  • zapisy spotkań i rozmów prowadzonych w miejscu stanowiącym własność lub współwłasność osoby zlecającej sprawę dotyczącą zdrady;
  • zapis aktywności partnera sprzeczny z deklarowanym wobec partnera (np. spotkania z kochankiem podczas teoretycznej obecności w pracy);

Jakich dowodów na pewno nie zbierze żaden licencjonowany prywatny detektyw?

  • nagrania z prywatnych mieszkań, do których legalnego dostępu nie posiada zleceniodawca sprawy detektywistycznej;
  • nagrania z podsłuchu zainstalowanego na prywatnym telefonie osoby obserwowanej;

Cena usług detektywistycznych związanych z wykrywaniem i dokumentowaniem zdrady partnera kształtuje się zwykle w przedziale od 1500 PLN do 6000 PLN (to typowa cena za usługi detektywa na terenie Gdańska, Gdyni i Słupska). Ostateczna wysokość rachunku wystawianego przez naszego detektywa zależy między innymi od takich czynników jak:

  • liczba dni obserwacji potrzeba do uzyskania przekonujących dowodów zdrady;
  • środki techniczne niezbędne do zaangażowania w realizację zlecenia (liczba samochodów, lokalizatory, sprzęt łączności, drony);
  • aktywność osoby obserwowanej i podejrzewanej o zdradę;
  • efektywność współpracy naszego biura detektywistycznego z Klientem oraz rzetelność i kompletność dostarczonych informacji wstępnych;

Czas potrzebny na wykrycie i wiarygodne udokumentowanie zdrady wynosi zwykle od 4 do 10 dni operacyjnych, przy czym w znacznej części przypadków dla osiągnięcia wiarygodnych dowodów zasadne jest prowadzenie czynności nawet w szerszym zakresie czasowym. Zdobytym w ten sposób materiałom nadaje się tym samym znaczenie regularności.

Osoby zainteresowane weryfikacją lojalności i wierności partnera, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem detektywistycznym w Gdańsku, Gdyni, Elblągu lub Słupsku pod numerem telefonu 537 808 634.

Więcej o rozwodzie, orzeczeniu o winie i alimentach przeczytasz w naszym poprzednim artykule: Rozwód detektyw
Nasze biuro oferuje pomoc w:

< Powrót do bloga