577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Wesoły początek roku w agencji detektywistycznej

Mamy generalną zasadę nie odnosić się do działań konkurencji ani nie komentować jakiś gierek branżowych prowadzonych przez inne podmioty na naszym rynku, które mają sporo wolnego czasu, ale tym zrobimy wyjątek.

Dzisiaj ze skrzynki wyjęliśmy taki oto liścik od firmy o pięknej nazwie Royal Business Inteligence S.A., znanej powszechniej jako Detektyw 24. Otóż zarzuca ona nam naruszenie znaku towarowego. Już pominiemy styl pisma (każdy widzi) i kompletną absurdalność zarzutów – bo nawet dziecko w szkole wie, że nie można zastrzec sobie używania słów potocznych czy liczb. To tak oczywiste, że nie warto tu wchodzić z dyskusję.

Agencja Detektyw24

Ale najlepsze jest to, że nasza agencja detektywistyczna w żaden sposób nie posługuje się wspomnianą w piśmie domeną detektyw-24.pl. Tu także nie trzeba być detektywem, aby zobaczyć, że pod tą domeną stoi strona jakiejś warszawskiej firmy, która przekierowuje na domenę detektyw-burny.pl. Można sobie tylko wyobrazić, jakimi analitykami dysponuje takie biuro detektywistyczne, skoro nawet we własnej sprawie nie był w stanie ustalić, do jakiej firmy prowadzi dany adres www!

W takich sytuacjach przestaje nas dziwić to, że ludzie bardzo źle postrzegają zawód detektywa, a o jakości pracy agencji detektywistycznych wypowiadają się raczej negatywnie.

Pismo od detektywa

Pismo od detektywa

< Powrót do bloga