577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Spotkanie z detektywem w Gdańsku – Biznes to relacje

Bardzo miło nam zaprosić naszych czytelników, partnerów oraz Klientów, szczególnie biznesowych, na spotkanie z naszym detektywem, które odbędzie się w Gdańsku, 18 maja, w czwartek, podczas kolejnej edycji wydarzenia „Biznes to relacje”.

Spotkanie z prywatnym detektywem

Organizatorem spotkania są Pracodawcy Pomorza, największa na Pomorzu organizacja zrzeszająca przedsiębiorców z województwa pomorskiego. Tematem tej edycji będzie przede wszystkim bezpieczeństwo, zatem nasz prywatny detektyw będzie mógł podzielić się z uczestnikami swoimi doświadczeniami w zakresie detektywistyki biznesowej. Będzie to zarazem okazja do wymiany wiedzy na temat przeciwdziałania wszelkiej aktywności na szkodę firm oraz ochrony wewnętrznej przedsiębiorstwa. Agencja Detektywistyczna Niezależne Biuro Śledcze opowie także o tym, w jaki sposób przedsiębiorcy mogą sami, we własnym zakresie, zadbać o poprawę bezpieczeństwa prowadzonych przez siebie interesów. Będzie można zadawać pytania, a w części networkingowej zasięgnąć opinii detektywa na temat konkretnych problemów biznesowych.

Więcej o spotkaniu z prywatnym detektywem oraz zapisach można znaleźć na stronie internetowej Pracodawców Pomorza pod tym linkiem:  https://pracodawcypomorza.pl/wydarzenia/wydarzenie/biznes-to-relacje-spotkanie-networkingowe-18-05-2017/

Serdecznie zapraszamy,

Paweł, detektyw z Gdańska

< Powrót do bloga