577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Detektyw Kwidzyn – nowa filia agencji detektywistycznej Niezależne Biuro Śledcze

Miło nam poinformować, że od maja 2017 roku rozpoczyna działalność nowa filia naszej agencji detektywistycznej w województwie pomorskim. Biuro detektywistyczne w Kwidzynie będzie zapewniać dostęp do usług naszej firmy dla mieszkańców Kwidzyna, Prabut, Sztumu i Malborka. Obszarem swojego działania obejmie także Grudziądz oraz Święcie.

Detektyw Kwidzyn świadczy pełen zakres czynności detektywistycznych. Osoby prywatne otrzymają pomoc w zakresie spraw rodzinnych, np. wykrywanie zdrady czy kontrola rodzicielska. Nasze biuro detektywistyczne pomoże w zbieraniu dowodów do toczących się postępowań, zarówno karnych, jak i cywilnych.

Detektyw Kwidzyn udziela także pomocy osobom poszkodowanym w wyniku przestępstw. Możemy podjąć się ustalania sprawców kradzieży czy wyłudzeń, oraz udowadnianiu mobbingu czy molestowania seksualnego. Nasza agencja detektywistyczna w Kwidzynie pomoże także namierzyć stalkera i udowodnić jego przestępczą aktywność.

Biuro detektywistyczne w Kwidzynie

Biuro detektywistyczne w Kwidzynie pomaga także przedsiębiorcom z terenu powiatu kwidzyńskiego oraz grudziądzkiego i świeckiego. Kompleksowa pomoc naszego prywatnego detektywa obejmuje czynności z zakresu wywiadu gospodarczego, weryfikacji wiarygodności i wypłacalności kontrahentów biznesowych oraz analizy konkurencji. Agencja detektywistyczna sprawdza lojalność pracowników oraz przeszłość i uczciwość kandydatów do pracy. Prywatny detektyw z Kwidzyna pomoże także ustalić majątek dłużnika i ujawnić przepływy kapitałowe, które miały na celu ukrycie aktywów przed wierzycielami. Zaś współpracujący z naszym biurem detektywistycznym radca prawny postara się uzyskać korzystne rozstrzygnięcie sądowe, które stanie się podstawą do odzyskania długu. Biuro detektywistyczne Kwidzyn to także wsparcie w zakresie badań rynku oraz akcji typu “tajemniczy Klient”.

Prywatny detektyw z Kwidzyna może umówić się z Państwem na spotkanie w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie na terenie miast Kwidzyn, Prabuty, Sztum, Malbork, a także Grudziądza i Świecia. Dojazd pracownika naszego biura detektywistycznego na terenie powyższych miejscowości na pierwsze spotkanie z Klientem jest zawsze bezpłatny.

Zapraszamy do kontaktu z detektywem z Kwidzyna: tel. 537 808 634 lub a-mail detektyw-kwidzyn@biuro-sledcze.com.pl.

< Powrót do bloga