577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Detektyw Chojnice – kolejna filia biura detektywistycznego NBS

Wszystkich Klientów z rejonu Chojnic, Starogardu Gdańskiego, Pelplina, Tucholi i Człuchowa zapraszamy do skorzystania z filii naszego biura detektywistycznego w Chojnicach, którego obszar operacyjny obejmuje Bory Tucholskie, Kociewie oraz południową część Kaszub.

Detektyw z Chojnic udziela wsparcia Klientom w sprawach cywilnych, ze szczególnym naciskiem na sprawy rodzinne – udowadnianie zdrady, kontrola rodzicielska, ustalanie relacji pomiędzy członkami rodziny. Pomaga także w zbieraniu dowodów do toczących się postępowań oraz realizuje czynności z zakresu ustaleń majątkowych oraz osobowych (numery telefonów, adresy, dane osobowe). Agencja detektywistyczna w Chojnicach prowadzi obserwacje wskazanych osób i obiektów oraz zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych i ukrywających się.

Biuro detektywistyczne w Chojnicach

Biuro detektywistyczne w Chojnicach obsługuje także przedsiębiorców. Obok spraw związanych z weryfikacją wiarygodności kontrahentów, zajmujemy się windykacją trudnych należności oraz wywiadem gospodarczym. Firmom pomagamy sprawdzać lojalność pracowników oraz sprawdzać przeszłość i uczciwość kandydatów do pracy. Nasi detektywi z Chojnic realizują także badania typu tajemniczy Klient, organizują prowokacje a także prowadzą śledztwa w zakresie oszustw na szkodę przedsiębiorstw.

Zapraszamy do kontaktu z naszym detektywem w Chojnicach pod numerem telefonu 537 808 634. Kontakt z naszym biurem detektywistycznym w Chojnicach jest też możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej – detektyw-chojnice@biuro-sledcze.com.pl. Odpowiemy na każdą wiadomość i przedstawimy szacunkową wycenę zlecenia detektywistycznego. Nasz detektyw przedstawi także ramowe warunki współpracy z naszą agencją detektywistyczną oraz zasady realizacji usług detektywistycznych przez Niezależne Biuro Śledcze.

Z naszym prywatnym detektywem można spotkać się nie tylko w Chojnicach. Może on podjechać w wybrane przez Państwa miejsce w rejonie Człuchowa, Starogardu Gdańskiego, Pelplina czy Tucholi. Detektyw z naszego biura detektywistycznego zadba o wysoki poziom dyskrecji spotkania.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszego licencjonowanego detektywa w Chojnicach!

< Powrót do bloga