577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Asysta VIP Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Elbląg, Polska północna – usługi detektywa

Nowoczesna agencja detektywistyczna to nie tylko zbieranie dowodów zdrady czy wywiad gospodarczy. To także szereg innych usług, których wykonanie trzeba, a przede wszystkim warto, powierzyć ludziom zaradnym, wszechstronnym, odważnym, kreatywnym, a także takim, którzy będą potrafili właściwie zachować się nawet w najbardziej nietypowej i nieprzewidzianej sytuacji.

Jedną z takich usług detektywistycznych jest asysta VIP oferowana przez nasze biuro detektywistyczne w Trójmieście gościom odwiedzającym województwo pomorskie. W jej zakres wchodzi kompleksowa opieka nad wskazaną osobą lub grupą osób podczas pobytu na Pomorzu, łącznie z zapewnieniem wsparcia logistycznego lub ochrony osobistej realizowanej przez najlepszą w Gdańsku firmę ochroniarską.

Obsługa VIP-ów nad morzem

Asysta VIP oferowana przez naszą agencję detektywistyczną to także możliwość skorzystania w doskonałej i szerokiej wiedzy o regionie, którą posiada każdy pracujący u nas prywatny detektyw. Nikt nie zna lepiej specyfiki dziennego i nocnego życia Gdańska, Gdyni, Słupska czy Elbląga niż ci nasi pracownicy, którzy realizując czynności detektywistyczne dla naszych Klientów spędzają w nim po 200 godzin miesięcznie. W końcu nikt nie ostrzeże przed niebezpieczeństwami i zagrożeniami skuteczniej niż detektyw, który miał okazję zetknąć się w nimi przez kilkanaście lat swojej pracy operacyjnej.

Korzystanie z usług dobrego biura detektywistycznego przy asyście VIP niesie ze sobą także szereg innych dodatkowych korzyści. Detektywi bowiem nie tylko potrafią skutecznie rozwiązywać napotykane nieprzewidziane problemy. Mogą służyć pomocą również w zakresie organizacji czasu wolnego czy doradzić najbardziej odpowiednie miejsce na zjedzenie posiłku. Z pewnością poradzą sobie z takim zaplanowaniem pobytu, aby każdy VIP miał okazję miło spędzić czas i bardzo przyjemnie wspominać swój pobyt na Pomorzu.

Aby skorzystać z pomocy naszego prywatnego detektywa w zakresie asysty VIP, należy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 537 808 634 . Pracownik naszego biura detektywistyczne dokona wyceny zlecenia oraz przedstawi ramowe warunki współpracy przy tego typu usłudze detektywistycznej.

< Powrót do bloga