577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Wykrywanie podsłuchów Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Elbląg – promocja!

Urządzenia szpiegowskie są coraz bardziej powszechne i coraz łatwiej dostępne. Sami jako biuro detektywistyczne sprzedajemy, dostarczamy, a nawet wypożyczamy sprzęt inwigilacyjny w celu jego legalnego wykorzystania. Jednak zakres zgodnego z prawem wykorzystania podsłuchów, lokalizatorów GPS czy mikrokamer jest relatywnie wąski i większość osób korzystających z tego typu technologii łamie prawo na różnych płaszczyznach.

Dlatego od samego początku istnienia naszej agencji detektywistycznej oferujemy profesjonalne wykrywanie podsłuchów oraz innych urządzeń, które naruszają w jakikolwiek sposób prywatność Klientów i ich poczucie bezpieczeństwa. Nasza wysoka skuteczność w tego typu czynnościach jest pochodną doświadczenia prywatnego detektywa oraz wysokiej jakości sprzętu detektywistycznego wspierającego wykrywanie nielegalnie zainstalowanych inwigilatorów. Stale jednak podnosimy swoją wiedzę w tym zakresie poprzez uczestnictwo w szkoleniach i poznawanie nowych technik szpiegowskich i sposobów ich ujawniania.

Nowoczesny sprzęt i doświadczenie w wykrywaniu podsłuchów

Dzięki współpracy z jednym z najlepszych w Polsce sklepów ze sprzętem detektywistycznym mamy możliwość korzystać z najnowszych urządzeń pomagających wykrywać podsłuchy. Bierzemy także udział w ich testowaniu oraz wypracowywaniu procedur ich użycia. Dlatego w miesiącu maju będziemy mogli zaoferować mieszkańcom Gdańska, Gdyni, Słupska i Elbląga bardzo atrakcyjną cenę za działania wykrywające urządzenia szpiegowskie oraz inny sprzęt podsłuchujący przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych na rynku detektorów.

Agencja Detektywistyczna Niezależne Biuro Śledcze w okresie od 1 maja 2017 roku do 31 maja 2017 roku proponuje dotychczasowym i nowym Klientom rabat na usługi wykrywania podsłuchów, lokalizatorów GPS, mikrokamer i innych urządzeń inwigilacyjnych na terenie Gdańska, Gdyni, Słupska i Elbląga w wysokości aż 50%! Wycena zlecenia przez naszego detektywa na terenie Trójmiasta i najbliższej okolicy jest bezpłatna i niezobowiązująca. W przypadku usługi wykrywania podsłuchów na terenie Słupska lub Elbląga doliczamy jedynie symboliczny koszt dojazdu naszego specjalisty z Gdańska.

Zarazem informujemy, że czas realizacji usługi wykrywania urządzeń szpiegowskich może wynosić do 10 dni roboczych od dnia podpisania umowy z naszym biurem detektywistycznym.

< Powrót do bloga