577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Okazja do spotkania i rozmowy z prywatnym detektywem

Wszystkich przedsiębiorców zapraszamy na networkingowe spotkanie biznesowe „Biznes to relacje” organizowane przez największą pomorską organizację przedsiębiorców – Pracodawców Pomorza. Będzie to dobra okazja, aby w luźnej atmosferze porozmawiać o współpracy i problemach, w których może pomóc nowoczesna detektywistyka biznesowa. Naszą agencję detektywistyczną reprezentować będzie para detektywów, którzy chętnie udzielą Państwu wyjaśnień na temat swojej pracy oraz usług, które mogą wesprzeć przedsiębiorcę w pokonywaniu różnych trudności.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni, w dniu 3 lutego 2017 roku, o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 12:00. Jeśli ktokolwiek z Państwa wyrazi ochotę, chętnie zostaniemy dłużej, aby porozmawiać w bardziej kameralnym gronie o konkretnych sprawach i problemach, w których może Państwu pomóc nasze biuro detektywistyczne.

UWAGA! Zgłoszenia do udziału w części networkingowej spotkania należy składać za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Pracodawców Pomorza. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona.

< Powrót do bloga