577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Siedziba naszej agencji detektywistycznej

Nasze biuro detektywistyczne główną swoją siedzibę posiada w Sopocie, w biurowcu położonym przy Alei Niepodległości 809A. Dla naszych Klientów oraz partnerów mamy tam do dyspozycji salę konferencyjną na 8 osób, pełne zaplecze administracyjno-biurowe z obsługą asystencką oraz niezbędne wyposażenie techniczne przydatne w kontaktach ze Zleceniodawcami. Co istotne, o profilu działalności naszej firmy nie informują żadne szyldy ani tabliczki, co w połączeniu z sąsiedztwem kilku innych firm w biurowcu, zapewnia naszym gościom optymalny poziom dyskrecji.

Dodatkowo Agencja Detektywistyczna Niezależne Biuro Śledcze posiada dwa dyskretne lokale na spotkania z Klientami w Gdańsku oraz Gdyni. Możemy także skorzystać z dostosowanych do naszych potrzeb miejsc spotkań z detektywem w Słupsku, Elblągu, Tczewie i Lęborku.

Na życzenie możemy również zorganizować spotkanie w dowolnym miejscu publicznym, lub przyjechać we wskazane miejsce na terenie województwa pomorskiego. Bez względu jednak na lokalizację spotkania, zapewniamy pełną dyskrecję oraz profesjonalizm każdego naszego detektywa.

< Powrót do bloga