577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Praca w naszym biurze detektywistycznym

Stale się rozwijamy. Chcemy nie tylko zapewniać naszym Klientom coraz lepszą obsługę, ale także zmieniać oblicze usług detektywistycznych na trójmiejskim rynku. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy w naszym biurze detektywistycznym.

W chwili obecnej poszukujemy najlepszych kandydatów do pracy na następujące stanowiska:

Na wszystkich stanowiskach, nasza agencja detektywistyczna oferuje atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zaangażowania, komfortowe warunki pracy oraz niezbędne narzędzia. Praca w naszym biurze detektywistycznym daje możliwość pracy w zespole z najlepszymi detektywami oraz specjalistami z dziedzin wspierających detektywistykę, ale jest także okazją do poznania nowoczesnego sprzętu detektywistycznego w trakcie pracy operacyjnej.

Dodatkowo oferujemy bezpłatne trzymiesięczne praktyki dla osób bez doświadczenia zawodowego, chcących związać swoją przyszłość z zawodem detektywa. Na program praktyk, odbywający się w Gdańsku lub Gdyni, przyjmujemy jednak tylko osoby zdecydowane i zdeterminowane do rozwoju w zakresie detektywistyki lub dziedzin pokrewnych.

< Powrót do bloga