577 602 300 - Detektyw

biuro@biuro-sledcze.com.pl

Trómiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

24 godziny na dobę

7 dni w tygodniu

Nowa filia naszego biura detektywistycznego

Milo nam poinformować, że Niezależne Biuro Śledcze jest pierwszą polską agencją detektywistyczną, która obszarem swojego działania obejmuje się tylko Trójmiasto, województwo pomorskie i województwa ościenne, ale od dzisiaj także San Escobar. Właśnie tam nasze biuro detektywistyczne powołało swoją najnowszą filię.

Nasz tamtejszy lokalny prywatny detektyw Santo Subito oferuje Państwu pełen zakres usług detektywistycznych – od zbierania dowodów zdrad, poprzez skuteczną windykację trudnych należności, a na poszukiwaniu zaginionych skończywszy. Na tym niezbadanym jeszcze dla prywatnych detektywów obszarze podejmujemy się nawet najbardziej ambitnych zleceń – możemy poszukiwać złota Amber Gold czy urządzać prowokowane zakupy okrętów wojennych za jednego dolara. Dla naszej agencji detektywistycznej nie ma rzeczy niemożliwych, a nasz zespół jest do Państwa dyspozycji na każde wezwanie.

Nasz detektyw zapewnia pełną dyskrecję oraz wysoką skuteczność działania nie tylko na terenie San Escobar. Równie wysoki poziom obsługi oferujemy w naszej centrali w Trójmieście (teren działania – Gdańsk, Gdynia, Sopot), jak i w Słupsku i Elblągu. Zachęcamy do osobistego sprawdzenia naszych usług i umówienia się na spotkanie w naszym biurze detektywistycznym.

< Powrót do bloga